Dini Bilgiler

                 Resmi İşlemler

 
 
Mermer ve granit uygulama konusunda; son derece zengin olan çeşitlerimizi inceleyerek, uygulamalarımız hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayın. İş yerinize, evinize gelerek ücretsiz keşif yapıyoruz. Telefon numaralarımız:0544 44 353 77
 

 

      Cenaze nakil hizmetleri cenazenin bulunduğu mahalden ( ölü evi, hastane morgu, adli tıp) alınarak gerekli bütün resmi ve dini işlemlerin yapılmasıyla başlar. Bu işlemlere kısaca göz atacak olursak belediye cenaze işlerinden olan ölüm raporu alınması, cenazenin yıkanması, kefenlenmesi, tabutlanması ve gene belediye cenaze işlerinden olan nakil belgesi, belediye yol belgesinin alınması son olarak camii ve mezarlığa nakildir. Cenaze nakil hizmetleri il dâhili ve iller arası olduğu gibi uluslararası nakil de olabilmektedir. Cenaze nakil hizmetleri için gereken yüksek standartlara sahip cenaze araçlarımızda klima, araç içi iletişim, kabin izolasyonu, kabin içi aydınlatması mevcut olup cenaze araçlarımızda sağlığa uygun malzeme kullanılmıştır.
 

      Cenaze nakli nereye olursa olsun cenaze nakil tabutunun gereken bütün kontrolleri firma görevlimiz tarafından denetlenmeden yola çıkmaz. Cenaze nakil'e izin verecek görevliler bu şekilde tabutlanmamış cenazenin nakline izin vermez.

      Cenaze işleri son derece yüksek dikkat ve ciddiyet gerektiren bir iştir. Cenaze işleri ve cenaze nakil işinde çalışan personelin deneyimli ve donanımlı olmasının yanında son derece hassas olması da önemlidir. Cenaze işleri yapan firma çalışanlarının insanı sevmesi şarttır, insanı sevmeyen kişilerin cenazeye saygı göstermesi mümkün değildir. Biz cenaze hizmetlerini bu doğrultuda yerine getirmekteyiz.

      Cenaze nakil için bizi seçtiğiniz andan itibaren Belediye cenaze işleri ve işlemlerini düşünmenize hiç gerek yoktur. Sizin yerinize biz belediye cenaze işlerinde ne yapılması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar aklımızdan çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.


      Cenaze nakil hizmetleri büyük ciddiyet ve sorumluluk gerektiren insanların en hassas olduğu işlerin başında gelmektedir.

                                                                                                                                                                                                                                                                      Designed by MUST